ADRASAN-SULUADA-KAŞ TURU

 • ADRASAN-SULUADA-KAŞ TURU
 • ADRASAN-SULUADA-KAŞ TURU
 • ADRASAN-SULUADA-KAŞ TURU

ADRASAN-SULUADA-KAŞ TURU

Olympos Dağı-Göynük-Suluada Tekne Turu 

Akdeniz'in Maldivleri Adrasan Koyu 

Kaş -Kalkan Ayrıcalığı ile..

ST.NİCHOLAS KİLİSESİ Ayrıcalığı ile...

AĞAÇ EV MUTLU PANSİYON  Konaklama 

Yüzme Havuzu farkı ile...

1. Gün: İzmir- Antalya

Aydın, Denizli Karayolu üzerinden seyahatimize başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyoruz ve Antalya`ya ulaşıyoruz. Kemer'de ayışığı parkında kahvelerimizi içiyor ve daha sonra Göynük Kanyonu hareket ediyoruz.Göynük Kanyonu, çeşitli kaynaklarca dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri olarak gösterilen Likya Yolu üzerinde Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir,Harikulade bir doğa harikası olan kanyonda Zipline,Safari,Rafting yapabilirler.Turkuaz rengi sularda yüzebilir. Kanyonun muhteşem atmosferinde öğle yemeğimizi alıyor ve daha sonrasında Rehberimizin belirlediği serbest zamanımız sonrasında Likya'da bulunan antik bir Yunan ve Roma şehri olan Phaselis Antik Kenti'ne hareket ediyoruz.Anti kent Phaselis bazen Likya bazen Pamfilya bölgesi şehri olarak gösterilir. Gerçekte her iki bölgenin sınırları arasında yer almaktadır.Rehberimiz eşliğinde Antik kenti geziyor ve sonrasında arzu eden misafirlerimiz denize girme imkanı bulabilirler.Gezilerimiz sonrasında otelimize geçiyoruz.Akşam dileyen misafirlerimiz ile (ekstra) Ay'ın denize vuran ışığı eşliğinde Mehtap turu'na katılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Not:Antalya Valiliği bazı zamanlarda gece çıkışına izin vermeyebiliyor.Bu durumda dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinden önce Mehtap turunu gerçekleştirebiliriz.

Konaklama Oteli:Mutlu Pansiyon Olympos 

2. Gün: Antalya-Adrasan

Otel de alacağımız sabah kahvaltısından  sonra, Adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize biniyor ve Suluada Tekne  turumuza çıkıyoruz.(ekstra) Akdeniz’in Maldivleri olarak bilinen Sulu ada ve  Sazak Koyu, Akseki koyu, Korsan koyu, Ceneviz koyu, Amerikan koyu fener koyu  gibi hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylara da doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere Tarihin pek çok sahnesinde sürekli korsan saldırılarına uğramış likya şehirleri, ve bu şehirlere saldırıya gelen korsan gemilerinin zaman zaman gizlendiği yerleri de aynı zamanda görüyor ve tarihsel yolculuğumuzu da gerçekleştirmiş oluyoruz. Tekne turumuz sonrasında  Olympos Antik Kentini ziyaret ediyoruz.Enfes manzaraları fotoğrafladıktan,harika koylarda verdiğimiz molalarımızda berrak akdeniz suyunda yüzdükten sonra Likya birliklerinin önemli kentlerinden birisi olan ve günümüze ulaşmış orman ve çalılarla örtülü kalıntılarını rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz..Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrasında  dileyen misafirlerimiz ile Yunan mitolojisinde Efsanelere konu olmuş Yanartaş turuna katılmak üzere bizleri bekleyen minübüslerimize biniyoruz.(ekstra). Akşam yemeği ve konaklama otelimizde..

Konaklama Oteli:Mutlu Pansiyon Olympos  

3. Gün: Antalya-İzmir

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Olympos Dağına geçiyoruz.Türkiye`nin denize en yakın,en yüksek dağına, mitolojik zirveye Teleferik ile çıkıyoruz ve 2365 metre yükseklikte kahvelerimizi yudumluyoruz.Demreye doğru yola çıkıyoruz.İlk durağımız Demrede bulunan ST. NİCHOLAS KİLİSESİ’ni,(NOEL BABA) Kilisesi’ni geziyoruz.Noel Baba olduğuna inanılan Aziz Nikolaus'ın ölümü ile yapılan kilisedir.Ziyaretimiz sonrasında Kaş'a doğru ilerliyoruz.Aracımızdan indikten sonra rehberimiz eşliğinde merkeze doğru ilerliyor tam karşıda bulunan Meis Adası hakkında bilgilerimizi alıp bu muhteşem ve butik şehirde ruhumuzu dinlendiriyoruz.Serbest zaman sonrasında güzel anıları geride bırakarak Kalkan'a doğru yol alıyoruz.Kaputaş manzarası eşliğinde Seydikemer Fethiye Muğla Aydın üzerinden İzmir’e ulaşıyor,bir dahaki organizasyonda sizlerle buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otobüs ile ulaşım
 • Otelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri ve Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Olympos Dağı Teleferik ücreti   
 • Mehtap Turu
 • Yanartaş Turu 
 • Suluada öğle yemekli Tekne Turu  
 • Seyahat Güvence Paketi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.AVANTAJLI EKSTRA TURLAR

  2.İptal Şartları

  Hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep hakkı mevcuttur.

  3.Vize Bilgileri

  4.BÖLGE BİLGİLERİ

  ADRASAN-SULUADA-KAŞ TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

  © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.