Siz hayal edin, biz Gercekleştirelim!
İş hayatı zordur. Uzayıp giden toplantılar, bitmek bilmeyen iş listeleri, zor müşteriler, yeni hedefler, yetiştirilmesi gereken sunumlar…
İster işe yeni başlayan bir asistan olun, ister çok uluslu bir kuruluşun CEO’su; enerjinizin ve vaktinizin büyük kısmını iş hayatınız için harcarsınız ve arada bir nefes almaya ihtiyaç duyarsınız. Size bu nefesi aldıran ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan, neden kendi şirketiniz olmasın? Piknik organizasyonlarından yılbaşı yemeklerine, eğlenceli partilerden şirket yıldönümü gecelerine uzanan çok sayıda event seçeneğimizle ekip olarak şirketinizin çalışanlarına hak ettikleri gibi dinlenip eğlenecekleri unutulmaz organizasyonlar düzenlemeye hazırız. Siz yeter ki bize sektörünüzü, çalıflan profilinizi ve etkinliğinizi düzenleme amacınızı anlatın; gerisini bize bırakın.

 

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.