VİETNAM Vize Bilgileri

VİETNAM Vize Bilgileri


Vietnam bir tarım ülkesidir.Ülke ekonomisinin büyük bir bölümü tarım yaparak elde edilmektedir.

Vietnam sıcak bir ülkedir.Yazları sıcaklık seviyeleri üst seviyede seyretmektedir.Kış aylarında Kuzey bölgesinde sıcaklıklar düşmektedir.Fakat Güney bölgesinin sıcaklık dereceleri aynıdır.

Vietnam nüfusu 89 milyon civarındadır.Nüfusun çoğunluğunu yerliler oluşturmaktadır.Özellikle dil ve adetlerde kuzey ile güney bölgeleri arasında pek var olmamaktadır.

Vietnam kültür bakımından önemli bir ülkedir.Özellikle sürekli süren savaşların ardından hala kültürünü korumaktadır.Tarihi yapıları bir hayli fazla olan ülkelerden biridir.

Turizm bakımından önde gelen ülkelerden olmasa bile önemli turistik yerlere sahip bir ülkedir.Turistlerin en çok ilgi gösterdikleri yerlerin başında Van Mieu yani Edebiyat Tapınağı yer almaktadır.Bu tapınağın içinde beş tane avlusu vardır.Bu avlular süslü duvarlarla birbirlerinden ayrılmaktadır.

Vietnam’ın başkenti Hanoi’dir.Türkiye ile bu ülke arasındaki uçak ile mesafe 10 saat sürmektedir.

VİETNAM VİZESİ  İÇİN GEREKLİ EVRAK LİSTESİ – TİCARİ

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde )
  • C1 Davetiye (  mail ile gelen kabul olmaktadır

VİETNAM VİZESİ  İÇİN GEREKLİ EVRAK LİSTESİ – TURİSTİK

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde )

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.