Hakkımızda

Hakkımızda

İzci Turizm, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekler ile sunar, hayalin kurduğunuz tatil sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu oteller ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, İzci Turizm. Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeler, dünyanın en güzel ülkeler, şehirler hatta lezzetler le size merak ettiklerinizi sunan izci Turizm ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Köklü bir seyahat acentesı olan İzci Turizm, giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir seyahat acentesidir.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lider ve itibarlı tanınmış bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmet, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler le sunan İzci Turizm, size özel tatil planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmaktır. Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen İzci Turizm, müşterilerine en y olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetim ve memnuniyetine büyük önem veren İzci Turizm hizmet e başladığı günden beri  "Misafir Memnuniyeti" anketler gerçekleştirilmektedir. Faaliyet kuruluşundan bugüne kadar İzci Turizm le tur ve tatile giden binlerce misafire ulaşılarak memnuniyet oranı %98'lere ulaştırılmıştır. Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları le çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü le tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinç le toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan İzci Turizm, çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçler sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.