ANKARA ÇIKIŞLI TURLAR

Ankara bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve günümüze kadar bir çok eserle birlikte gelmiştir. Tarihi dokusu ve kültürel yapısı açısından, oldukça zengin olan Ankara'da Faaliyet gösteren turizm acentesi olarak siz değerli misafirlerimize, Ankara çıkışlı tur programları hazırlayarak ülkemizin de tarihi ve kültürel dokusunu araştırmak, gezmek, keyifli dakikalar geçirmek için bir çok programı misafirlerimize sunuyor ve bu sunumu yapmadan önce bölgeleri İzci turizm olarak müşteri gibi geziyor ve info yapıyoruz. Ülkemiz bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bunlardan bazıları ( Galatyalılar, Makedonlar, Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu,  Selçuklular ve Osmanlı İmparatorluğu ) yaşam sürmüştür. Her medeniyet kendine ait bir kültürel ve tarihsel bir doku bırakmıştır.  Kervansaraylar, Hamamlar, Camiler, Kümbetler, Mezarlar, Saraylar, Kiliseler, Katedraller, Köprüler vb. Eserler günümüze kadar ulaşmıştır. Ankara Çıkışlı Turlar kategorisinde yer alan turlar bu tarihi keşfetme odaklı planlanmıştır. İzci Turizm Ankara merkezli bir acentedir. Tur programlarımız tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Keyifli tatiller dileriz.

 

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.