AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU

 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU
 • AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU

SINGAPORE AIRLINES İLE GİDİŞ-DÖNÜŞ

SİNGAPUR – MELBOURNE
PUFFING BILLY
HEALESVILLE SANCTUARY TURU
PHILIP ISLAND TURU
HOBART (TAZMANYA ADASI)
 PORT ARTHUR VE KÖRFEZ TURU
SYDNEY
 AUCKLAND – ROTORUA (YENİ ZELANDA)
BLUE MOUNTAINS TURU
 HUNTER VADİSİ – ÜZÜM BAĞLARI TURU

1. Gün: İSTANBUL – SİNGAPUR – MELBOURNE

İstanbul havalimanı dış hatlar gidiş terminali İzci Turizm kontuarında uçak kalkış saatimize 3 saat kala buluşma. Rehberimiz ve havalimanı yetkilileriyle buluşmamızın ardından grup olarak check-in işlemlerimizi yaparak pasaport kontrolümüzün ardından Singapur Havayolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı Melbourne uçuşumuza başlıyoruz. Singapur havalimanında kısa bir aktarma süremiz olacak. Gecemiz uçakta geçiyor.

2. Gün: MELBOURNE

Akşam saatlerinde Melbourne uluslararası havalimanına varışımızın ardından ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte konaklayacağımız otelimize transfer olacağız. Melbourne şehir merkezinde yer alan otelimize giriş işlemlerimizi yaparak uzun yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb.

3. Gün: PUFFING BILLY – HEALESVILLE SANCTUARY TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam günlük turumuzu yapmak üzere otelden çıkarak özel aracımız ile yola koyuluyoruz. Bugün ilk ziyaret noktamız Puffing Billy (buharlı tren) turumuzu yapmak üzere Belgrave tren istasyonu olacak. Buradan grubumuzla birlikte tarihi buharlı trenin vagonlarında yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapmak üzere Menzies Creek istasyonuna ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde muhteşem manzaraları fotoğraflama imkanımız olacak. Eğlenceli tren yolculuğumuzun ardından tekrar özel aracımıza binerek yolculuğumuza Healesville Sancturary olarak bilinin doğal yaşam parkına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Avustralya’ya özgü birçok hayvanı görerek bilgiler alacağız. Serbest zamanımızda bireysel olarak çevreyi gezebiliriz. Turumuzun bitiminde tekrar şehir merkezine döneceğiz. Geceleme otelimizde. 

OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb.

4. Gün: MELBOURNE ŞEHİR TURU – PHILIP ISLAND TURU

Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek çevre gezilerimize başlamak üzere özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz gece saatlerinde bitecek ve turumuzun son noktası deniz kenarı olacağı için otelden çıkarken mutlaka yanımıza polar tarzı kalın kıyafetler  alabiliriz. Çevre gezilerimize ilk olarak Melbourne şehir turu ile başlayacağız. Şehir turumuzda şehrin simgelerinden olan çelik kule ve Victoria Sanat merkezi başlıca ziyaret noktalarımız olacak. St. Kilda caddesinde Melbourne Anzak anıtını da ziyaret edeceğiz. Ülkemize dair birçok bilgi ve bölümün olduğu bu anıt mezarda vakit geçiriyoruz. Federation Square olarak bilinen meydanı ziyaret ederek Yarra River kıyısında vakit geçiriyoruz. Vaktimiz el verirse Victoria Marketini (pazarı) görecek ve burada kısa bir serbest zaman vereceğiz. Bugünkü turumuza öğle yemeği dahil olacak. Paket servis olarak alacağımız öğle yemeğimiz yolumuz üzerinde fast food tarzında olacak. Öğleden sonra aracımızla şehrin en güneyine, Philip Island yöresine  doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız üzerinde ünlü bir çikolata fabrikasında mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada çok ünlü çikolataların tadına bakabilir ve satın alabilirler. Yolculuğumuza devam ederek akşam saatlerinde küçük, sevimli penguenleri görebileceğimiz milli park alanına ulaşıyoruz. Bu penguenler Avustralya kıyılarını dünyada meşhur etmiştirler. Milli park alanında girişlerimizi yaparak tıpkı bir stadyumu andıran oturakların olduğu bölümlerde yerimizi alarak penguenlerin denizden karaya çıkışlarını bekliyoruz. Park kuralları gereği yüksek sesle konuşmak ve fotoğraf çekmek yasak. Turist merkezinde harika bir zamanın ardından kısa bir alışveriş molamız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb.

5. Gün: MELBOURNE – HOBART (TAZMANYA ADASI)

Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya’nın 6 eyaletinden en küçüğü olan Tasmania adasına uçak yolculuğumuzu yapacağız. Adanın başkenti Hobart şehrine varışımızın ardından havalimanında özel aracımız bizleri karşılayarak şehir merkezine götürecek. Burada panoramik Hobart şehir turumuzu yaparak çevreyi tanıyacağız. İskele’de yürüyüş yapıp Salamanca marketi göreceğiz. Daha sonra konaklayacağımız otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Serbest saatlerimizde şehirde yürüyüş yaparak vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : BEST WESTERN BALMORAL MOTOR INN 4* vb.

6. Gün: PORT ARTHUR VE KÖRFEZ TURU

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra özel aracımızla Tazmanya’nın güneyi, Hobart’a 100 km mesafede yer alan Port Arthur’a gideceğiz. Tam gün sürecek turumuzda keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor olacak. Yol güzergahımızda lavanta tarlaları ve yeşilin her tonu ile muhteşem manzaralar göreceğiz. Yolumuz üzerinde Richmond kasabasında mola vereceğiz. Burada yer alan ve mahkumlara yaptırılmış  çok eski bir köprünün fotoğraflarını çekeceğiz. Ardından yolculuğumuza devam ederek Port Arthur Milli park alanına ulaşıyoruz. Port Arthur 1830 yılında inşaa edilmiş eski bir İngiliz hapishanesidir. Burada birbirinden ilginç hikayeleri dinleyeceğimiz yürüyüş turumuzu yapacağız. Günümüzde Avustralya’nın en çok ziyaret edilen turistik alanlarından biridir. Aynı zamanda da UNESCO Dünya kültür mirası listesindedir. Burada birçok gezilecek alan vardır. Bugün öğleden sonra körfezde bir tekne turumuz da olacak. Gezimizin ardından kısa serbest saatlerimiz olacak. Bugünkü turumuz henüz bitmedi. Özel aracımızla yol üzerinde "Devil’s Kitchen" ve "Tasman Arch" olarak bilinen seyir noktalarında fotoğraflar çekerek doğa yürüyüşü yapacağız. Daha sonra otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : BEST WESTERN BALMORAL MOTOR INN 4* vb.

7. Gün: HOBART – SYDNEY

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından havalimanına giderek Sydney uçuşumuzu yapmak üzere check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya ana karasına, New South Wales eyaletinin başkenti Sydney’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışta havalimanında karşılanmamızın ardından yarım günlük panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Turumuz esnasında aşıklar koyu, ünlü opera binası, ve Sydney’in kendine özgü havasıyla yürüyüş yapabileceğimiz Mrs. Macquaire chair ın da bulunduğu botanik Royal Parkında yürüyüş fırsatımız olacak. Öğleden sonra turumuzu bitirerek konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz. Giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde otelimizin lobisinde buluşarak gece turumuzu yapmak üzere Darling Horbour kısmına gideceğiz. Akşam yemekli Dinner Cruise turumuzu teknede yapacağız. Tekne de güzel bir akşam yemeği eşliğinde Sydney’in eşsiz manzarasını keyifle izleyeceğiz. Turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL 4* vb.

8. Gün: SYDNEY – AUCKLAND – ROTORUA (YENİ ZELANDA)

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden valizlerimizle birlikte ayrılacağız. Sydney havalimanına giderek uluslararası uçuşumuzu yapmak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından rehberimizin yardımıyla Yeni Zelanda giriş formlarımızı dolduracağız. Rehberimiz bizleri buradan uçağa yolcu edecek. Pasaport kontrolünden geçerek Auckland uçuşumu yapacağız. Varışta bizleri Yeni Zelanda’da yaşayan yerel rehberimiz karşılayacak. Özel aracımıza binerek yaklaşık 3,5 saatlik bir kara yolculuğumuz sonrası Rotorua kentine varacağız. Kısa bir panoramik şehir turumuzla çevreyi tanıdıktan sonra burada konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yapıyoruz. Akşam saatlerinde tekrar lobide buluşmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Bu akşam özel bir program bizleri bekliyor. Moari Yerli Köyü – Gece Show – Akşam Özel Hangy Yemeği. Yeni Zelanda’nın yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar olacak. Yerel dansları eşliğinde Hangy yemeğinide tadacağız. Sonra tekrar otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : FOUR CANOES HOTEL 3* vb.

9. Gün: ROTORUA – AUCKLAND

Bu sabah kahvaltımızı takiben özel aracımız ile Auckland şehrine döneceğiz. Auckland şehrine varmadan önce dünyaca ünlü Hobbit Köyü müzesini ziyaret edeceğiz. Yüzüklerin efendisi filminde dikkat çeken ve film çekimlerinde kullanılan sinema platformu günümüzde ziyaretçilere açılmış durumdadır. Bu keyifli gezimizin ardından Auckland şehrine varıyoruz. Burada konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : ROSE PARK HOTEL 4* vb.

10. Gün: AUCKLAND

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Auckland şehir turumuzu yapmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımızla yarım gün sürecek şehir turumuzda Queen Street caddesi, sky tower kulesi başta olmak üzere ünlü cadde ve meydanlarını gezerek şehri tanımaya devam edeceğiz. Turumuz yarım gün sürecek. Daha sonra şehirde alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Öğleden sonra tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : ROSE PARK HOTEL 4* vb.

11. Gün: AUCKLAND – SYDNEY

Bu sabah çok erken saatlerde uyanışımızın ardından sabah kahvaltımızı paket olarak alacağız. Özel aracımızla yola koyularak Auckland havalimanına gideceğiz. Check-in işlemlerimizin ardından pasaport kontrolünden geçerek Sydney kentine uçuşumuzu yerel havayolları tarifeli seferi ile yapacağız. Syndey havalimanında bizleri rehberimiz karşılayacak ve hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Bugünkü turumuzda Sydney’in dünyaca ünlü Bondai Beach sahiline gideceğiz. İlk olarak otelimize giderek eşyalarımızı bırakacağız. Eğer odalarımız otelimiz odaları erken vermeye hazır ise eşyalarımızı odalarımıza bırakacağız. Henüz hazır değilse otelimizin emanetine bırakarak grup halinde ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş ile Hop On – Hop Off otobüslerinin en yakın durağına gideceğiz. Buradan Hop On – Hop Off otobüslere binerek keyifli bir yolculuk ile Bondai sahiline gidiyoruz. Otobüsten inerek sahilde serbest zaman vereceğiz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma noktamızda grup olarak buluştuktan sonra tekrar Hop On – Hop Off otobüslerle Sydney merkeze geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL 4* vb.

12. Gün: SYDNEY – BLUE MOUNTAINS TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çok erken saatlerde bugünkü turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Özel aracımızla keyifli bir güne başlamak üzere Syney’in çok ünlü turist merkezi Blue Mountains (Mavi Dağlar) bölgesine gidiyoruz. Varışımızın hemen ardından "Tree Sisters" olarak bilinen üç kız kardeş tepelerini görebileceğimiz bir seyir tepesinde fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra rehberimiz turistik parka giriş işlemlerimizi yapacak. World Scenic Center’da ilk olarak eğlenceli bir tren yolculuğu ile ormanın içerisine ulaşacağız. Buradan doğa yürüyüşü yapacak hem çevreyi tanıyacak hem de faydalı bilgiler alacağız. Fotoğraflarımızı çekip ilk turumuzu yaptıktan sonra füniküler ile yukarı çıkacağız. Alışveriş için verilecek serbest zamanımızın ardından programa dahil öğle yemeğimizi almak üzere menü seçimlerimizi yapacağız. Daha sonra teleferik ile çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarak karşı tepeye ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Sydney’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Luara kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Bu kasabanın sokaklarında yürürken küçük dükkanlardan alışveriş yapma fırsatımız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek yolumuza devam edeceğiz. Akşam saatlerinde Sydney otelimize geri dönmüş olacağız. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL 4* vb.

13. Gün: SYDNEY – HUNTER VADİSİ – ÜZÜM BAĞLARI TURU

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere tekrar özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz tam gün sürecek Hunter Vadisi - Üzüm bağları turu olacak. Ünlü Hunter vadisi Syndey merkeze yaklaşık 2 saat mesafe uzaklıktadır. Muhteşem doğası ile yeşilin tüm tonlarını yolumuz üzerinde izleyerek bölgeye ulaşıyoruz. Varışta burada üretilen üzümlerden yapılan güzel şaraplardan tatma ve satın alma imkanımız olacak. Öğle yemeğimizi de turumuz esnasında alacağız. Gezimizin ardından aracımıza binerek Sydney merkezdeki otelimize  geri döneceğiz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL 4* vb.

14. Gün: SYDNEY – SINGAPUR

Bugün turumuzun son günü. Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest saatlerimiz olacak. Öğle saatlerinde odalarımızdan çıkış işlemlerimizi yapacağız. Öğleden sonra 15:00‘de aracımız bizleri otelden alarak Sydney havalimanına götürecek. İstanbul’a dönüş yolculuğumuzun ilk etabına başlamak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek Singapur Havayolları tarifeli seferi ile Singapur uçuşumuzu yapmak üzere uçaktaki yerlerimizi alıyoruz.

15. Gün: SINGAPUR – İSTANBUL

Singapur havalimanına varışımızın ardından kısa bir aktarma süremiz olacak. İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere uçağa yerleşiyoruz. Uçuş saatimiz 01:50. İstanbul yerel saati ile sabah 08:25’de İstanbul havalimanına varıyoruz. Anılarla dolu turumuzu sona ermesi.

TUR KODU : YDIŞIET003

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Melbourne / Sydney – İstanbul arası Singapur aktarmalı olarak yapılacak uluslararası uçuşların Singapur havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı
 • Melbourne – Hobart arasında yapılacak iç hat uçuşun yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı
 • Hobart – Syndey  arasında yapılacak iç hat uçuşun yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı
 • Sydney – Auckland – Sydney  arasında yapılacak uluslararası uçuşların bölgesel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı
 • Melbourne’de 3, Hobart’da 2, Sydney’de 4, Auckland’da 2, Rotorua’da 1 gece olmak üzere toplam 12 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda&kahvaltı konseptinde konaklama
 • Melbourne’de şehir turu, Philip Island turu, Puffing billy turu, Healles Ville turu
 • Hobart’da panoramik şehir turu, Port Arthur körfez turu
 • Sydney’de panoramik şehir turu, Dinner cruise turu, Blue Mountains turu
 • Bondai beach turu, Hunter valley üzüm bağları turu
 • Rotorua’da panoramik şehir turu, Hobbit köyü müzesi turu, Maori yerlileri turu
 • Auckland’da panoramik şehir turu
 • Programda belirtilen yerlerde alınacak olan 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği
 • Programda belirtilen tüm turlar ve havalimanı – otel  transferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti (İstanbul’dan grubumuzla birlikte yola çıkan rehberimiz Avustralya şehirlerinde hizmet verir. Yeni Zelanda’da başka bir Türk rehber grubumuzu karşılayacak ve 3 gün eşlik edecektir)
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Türkiye’den havalimanı çıkış harcı (50 TL)
 • Kişisel harcamalar
 • Tur programında belirtilmeyen yemekler
 • Dahil olan yemeklerde alınan alkollü veya alkolsüz içecekler
 • Programda açıkça belirtilmeyen geziler ve ören yeri girişleri
 • Bölgesel personellere verilecek olan bahşişler (yabancı yerel rehberler, garsonlar, şoförler, bellboylar ve diğer bölgesel hizmet sağlayan çalışanlara verilmek üzere havalimanında toplanacak kişi başı tavsiye edilen minimum tutar 150 USD’dir. Grubumuz adına takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir)
 • Vizeler, Avustralya ve Yeni Zelanda vizeleri toplam ücreti 270 USD’dir. Bu ücrete Avustralya vizesi için parmak izi verilmeye gidildiğinde ödenecek olan servis bedeli yaklaşık 100 TL dahil değildir. Ayrıca yolcular tarafından vezneye ödeme yapılır

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İstanbul Yeni Havalimanı (23:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Fiyatları

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, hususi (yeşil) ve umuma mahsus (bordo) pasaport sahipleri Avustralya ve Yeni Zelanda vizelerine ihtiyaç duyacaklardır. İzci Turizm tura katılacak olan gezginlerin yukarıda yazılı ücretler karşılığında vize takip işlemlerini yapacaktır. Vize alımı esnasında gerekli olan evraklar tura kayıtlı misafirlerimizden istenecektir. Konsolosluklar ek belge veya açıklama talep edebilmektedir. Avustralya ve Yeni Zelanda vizeleri onaylandığı takdirde e-vize şeklinde PDF formatlı bir belge ile ulaştırılır. Avustralya vizesi için pasaportun aslı konsolosluğa teslim edilmek zorunda değildir. Yeni Zelanda vizesi için pasaportun aslı istenmektedir. Vizelerin başvuru süreleri en az 45 gün önce başlatılmalıdır. Vizenin onaylanması konsolosluk ve büyükelçiliklerin yetkili mercilerince sonuçlandırılır. İzci Turizm vizelerin reddedilmesinden sorumlu tutulamaz. Vize için ödenen tüm ücretler konsolosluklara verildiği için vize reddedilse bile geri ödeme konsolosluklarca yapılmaz.

AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Mega İspanya Turu

Mega İspanya Turu

7

03.09.2022

649,00 EUR

EKSTRA TURLAR DAHİL ALSACE TURU

EKSTRA TURLAR DAHİL ALSACE TURU

3 GECE

13.11.2022

299,00 EUR

BAŞTANBAŞA UKRAYNA TURU

BAŞTANBAŞA UKRAYNA TURU

5 GECE 6 GÜN

29.08.2022

349,00 EUR

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.