BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN

 • BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN
 • BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN
 • BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN
 • BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN
 • BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN

HER ÇARŞAMBA GECESİ HAREKET
LUX OTOBÜSLER İLE

KAYIT ESNASINDA 4 EKSTRA TUR İNDİRİMLİ
135 € YERİNE 125 €


METEORA TURU 55 €, CORINTH KANALI TURU 20 €
THASSOS ADASI TURU 40 €
ATINA BY NIGHT, PIRE LİMANI, PAŞA LİMANI, MİKROLİMANO, FALİRO, ALİMOS TURU 20 €

1. Gün: ISTANBUL – SELANIK
Siz değerli misafirlerimiz ile Salı akşamını Çarşamba’ya bağlayan gece saat 00:30’da Harbiye İzci Turizm ofisimizde buluşma. İstanbul’dan hareketle Tekirdağ üzerinden İpsala’ya yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından gümrük kapısına varış. Varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması. Sınır kapısında freeshop alışveriş imkanı ve ardından Selanik’e devam ediyoruz. Selanik‘e varışımızı takiben yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi ve Osmanlı ve Bizans eserlerini izleyerek, Türk Mahallesi, Ano Polis ve Yedi Kule'yi gördükten sonra Zincirli Kule'den eşsiz Selanik manzarasını seyrediyor ve bol bol fotoğraf çekiyor ve turumuza Roma döneminden kalan Galeriyos'un Zafer Tak'ını (Kamara), Rotonda (Eski Metropol Camii), Pazar Hamamı, Hamza Bey Camii, Kazancılar Camiini görerek devam ediyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Büyük İskender heykeli ve Atatürk evini ziyaret ettikten sonra otelimize transfer ve dinlenme. Akşam dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Yunan Tavernası Turu'na katılabilirler (limitli içecekli akşam yemeği). Taverna turumuz sonrasında geceleme Selanik’te otelimizde.

Yunan Taverna Turu : 45 Euro
2. Gün: SELANIK – ATINA
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Yunanistan’ın başkenti Atina’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Meteora Turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda, içinde 24 adet manastır bulunan Kalambaka kasabası yakınındaki kayaların tepesinde birbirinden bağımsız olarak kurulmuş bu manastırları ziyaret ederek tam bir doğa mucizesine tanık olacaksınız. Ortodoks keşişler Hristiyanlığın ilk dönemlerinde inzivaya çekilmek, Tanrı’ ya daha yakın olmak amacıyla unesco dünya mirasları listesinde de yer alan bu manastırları yapmışlardır. Turumuzun ardından Atina’ya varış. Varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. (Yol  ve hava şartlarına göre panaromik şehir turu bir sonraki günde yapılabilir) Agora, Zeus Tapınagı (Panoramik olarak), Parlemento Binası, Syntagma – Omonia Meydanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Panaromik şehir turunun ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Taverna Turu'na katılabilirler. Taverna turumuzda sürprizler ve şovlar eşliğinde limitli içecekli akşam yemeği dahildir. Geceleme Atina’da otelimizde.

Taverna Turu : 45 Euro        
Meteora Turu : 55 Euro
3. Gün: ATINA
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle alternatif olarak, dünya tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan Acropolis Turu'na katılabilirler. Acropolis gezisi sonrası dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Corinth Kanalı Turu'na katılabilir. Bu turumuzda Dünyanın en meşhur kanallarından biri olan Corinth kanalında gemilerin geçişini seyredeceğiz. Akşamüstü dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Atina’nın sahil semtlerini göreceğimiz Atina By Night Turu’na katılarak, Pire, Paşa Limanını, Alimos, Faliro semtlerini yakından tanıyabilirler. Ardından meşhur balıkçıların olduğu pire limanında bu enfes lezzetleri tatmanız için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Corinth Kanalı Turu : 20 Euro
Atina by night, Pire Limanı, Paşa Limanı, Mikrolimano, Faliro, Alimos Turu : 20 Euro
Acropolis Turu : 35 Euro
4. Gün: ATINA – KAVALA (İSKEÇE)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Kavala’ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kavala Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi, günümüzde otel olarak kullanılan imaret, su kemeri ve kale içindeki eski şehir görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonrasında, İskeçe’ye hareket ediyoruz ve İskeçe’ye varışımızla otobüs ile panoramik turumuzda Osmanlı’nın izlerinin hakim olduğu tarihi dokuyu görüyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme İskeçe otelimizde.  

5. Gün: KAVALA – ISTANBUL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelimizden İstanbul’a hareket. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Thassos (Taşoz) Adası Turu'na katılabilirler. Yapılacak kısa bir feribot yolculuğu sonrası muhteşem doğası ve tarihi dokusuyla sizleri hayran bırakacaktır. Turumuzun ardından ipsala sınır kapısına hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben  Keşan – Tekirdağ - Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da vereceğimiz yemek molasından (meşhur Tekirdağ Köftesini tatma imkanı) sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından İzci Turizm hizmetlerinin sonu.

Thassos (Taşoz) Adası Turu : 40 Euro

TUR KODU : YDIŞIKT006

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Istanbul - Selanik - Atına - Kavala - Istanbul Arası Ulaşım
 • Zorunlu Sigorta (15 €)
 • 3* 4* Otellerde 4 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Selanik, Atina, Kavala Panoramık Şehir Turları
 • İzci Turizm Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 Tl)
 • Vıze Ucretı Ve Hızmet Bedelı (Istege Baglı 140 €)
 • Şoför Bahşişleri (Kısı Bası  5 €) (Isteğe Bağlı)
 • Sağlık Sigortası 30000 € Temınatlı (15 €) (Isteğe Bağlı)
 • Şahsi Harcamalar
 • Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (Istege Baglı)
 • Programda Alternatif Olarak Belirtilen Cevre Gezileri (Istege Baglı)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Harbiye Cumhuriyet Cad. No:171 Önü (00:30)
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Fiyatları

1.Ek Bilgiler

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- İzci Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden İzci Turizm sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İzci Turizm sorumlu tutulamaz. 
- İzci Turizm, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- İzci Turizm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından İzci Turizm sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- İzci Turizm konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde İzci Turizm dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından İzci Turizm kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Olanlar Ve Pasaportu 10 Seneden Eski Olan Misafirlerimiz Yunanistan’a Giriş Yapamazlar.

BAŞTAN BAŞA YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

Benzer Turlar

Mega İspanya Turu

Mega İspanya Turu

7

03.09.2022

649,00 EUR

EKSTRA TURLAR DAHİL ALSACE TURU

EKSTRA TURLAR DAHİL ALSACE TURU

3 GECE

13.11.2022

299,00 EUR

BAŞTANBAŞA UKRAYNA TURU

BAŞTANBAŞA UKRAYNA TURU

5 GECE 6 GÜN

29.08.2022

349,00 EUR

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları İZCİ Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm kategori bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından İZCİ Turizm ve Seyahat Acenteliği sorumlu tutulamaz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.